Obchodzimy uroczystość odpustową ku czci św. Jana Sarkandra.
Kaznodzieją odpustowym jest ks. Michał Walczyński.
Możemy już oficjalnie ogłosić, że Ks. Arcybiskup Andrzej Przybylski poświęci budowaną przez nas kapliczkę maryjną 14 sierpnia o godzinie 19:00.
Już dziś zapraszamy do udziału wszystkich parafian. Liczymy na to, że każdy przyprowadzi na tę uroczystość swoich krewnych i znajomych. Zaprośmy wszystkich czcicieli Matki Bożej, sprowadźmy na ten wieczór szafarzy, ministrantów i wszystkich zaangażowanych religijnie z naszych rodzin.
Boskie czwartki
2 lipca – przywitanie wakacji – czwartek dla dzieci
Poszukujemy chętnych i współpracowników do organizacji spotkania dla dzieci.
9 lipca – Buen Camino! Droga do Santiago de Compostela. Spotkanie z Aleksandrą i Krzysztofem Surmanami, na które zapraszamy wszystkich, których interesuje tematyka oraz tych którzy odbyli już taką pielgrzymkę, by podzielić się wspomnieniami i świadectwem.
16 lipca - Jambulani African Drums. Zespół grający muzykę etniczną Afryki zachodniej. Przy energetycznych brzmieniach afrykańskich bębnów djembe i dundun pani Wiola i pan Dawid przybliżą nam kulturę afrykańską.